تبلیغات
متن و دانلود اهنگ های تک - جالب
 
متن و دانلود اهنگ های تک
بیایید از رپ فارسی حمایت کنیم
درباره وبلاگ


شده نظرخالی بدی بده
اگه ندین اون دنیا سر صراط وایمیستم یقه تک تکتونو میگیرم
خدایی نامردیه دیگه...
انصاف داشته باشین....

مدیر وبلاگ : joooje
نویسندگان
نظرسنجی
به نظرتون امیرتتلو مجوز میگیره؟آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :


.

چهارشنبه 24 مهر 1392 :: نویسنده : joooje

23 دیس جنجالی رپ فارس
(بخونید جالبه)


1. دیس صامت 1 و 2 توسط ساسی مانکن که از اسم آن هم متوجه میشویم كه اشاره به تشكل صامت بود . ساسی مانكن در ابتدا با سروش هیچکس رابطه دوستانه ای داشته ، اما بعد از اینکه در امتحان ورود به صامت پذیرفته نشد تصمیم به ارائه دیس ترك علیه صامت و به خصوص رضا پیشرو گرفت . البته خودش میدونست که به ت** صامت هم نمیرسی با اینکه آهنگش قوی بود ولی از ارزش های صامت چیزی کم نشد

2. دیس ترک پیشرو و داریا و فینچر به گروه زدبازی . این ترک تقریبا به علت معروفیت منتشر شد . در آن زمان که زدبازی به معروفیت رسیده بود و تقریبا جز بهترین ها بود ؛ فینچر و داریا که از قبل هم با زدبازی مشکل داشتند تصمیم به ارائه دیس علیه زدبازی گرفتند که بعد از انتشار آن ترك ، گروه زدبازی هم سكوت نكرد و دیس بکی را در جواب آن دیس ترك منتشر كرد.

3. دیس ترک 051 (ابلیس و رپرهای مشهد) به صامت . میتوانیم بگوییم داستان این دیس ترك از این قرار است كه اولین اهنگای رپ پارسی به صورت زیر زمینی و با كیفیت پایین توسط حسین (ابلیس سابق) بیرون آمد ولی به طور جدی از طرف حسین رپ دنبال نشد اما از طرفی دیگر سروش هیچکس رپ را با انگیزه و كیفیت بالاتر در ضبط كارها پی گرفت و به انتشار مداوم كارهای خود در فضای اینترنت پرداخت ؛ همین امور سبب شد كه هیچكس خودش را پدر رپ فارس معرفی كند؛ این موضوع سبب شد حسین كه خود را از سروش عقب تر دیده ، به ارائه دیس علیه سروش اقدام كند . پس از مدتی حسین متوجه این قضیه شد که برای پیشرفت رپ و حتی معروفیت به همکاری نیاز هست ، پس با سروش متحد شدند و پس از مدتی اهنگ تو مستی را منتشر كردند .

4. یكی دیگر از قدیمی ترین دیس تركهای رپ پارسی ، دیس ترك حسین ابلیس به نام "كتری رو گاز" بود كه به گروه "ته تری گاز" كه طیب آن زمان در آن فعالیت میكرد اشاره داشت.

5. در ادامه میتوانیم به تعدادی از آهنگهای گروه زدبازی اشاره كنیم كه در آهنگهایشان تاكید زیادی بر این داشتند كه از بقیه رپرهای هم دوره ی خود برتر هستند و در خیلی از كارهای این گروه كه تا به حال منتشر شده شاهد سبك گنگ و كل كل بودیم.

6. از جمله كسانی كه از ابتدای فعالیتش ، آهنگهایی با مضامین دیس در كارنامه كاری اش به چشم میخورد شاهین فلاكت بود كه با تركهایی به نام "بد خواه" و "جنگ خیابونی" سروصدای زیادی به پا كرد و بعد از این دو ترك ، تركی قویتر به نام "ما آماده ایم" به همراه پوریا فستر از او منتشر شد كه ماهیت این ترك، دیس بك به آهنگ "پس لاشخور نباش" اعضای صامت بود.

7. در این سالها شاهد دیس تركهایی از گروه جنجال بودیم كه یكی از این دیس تركها ،به گروه زدبازی بود كه بعد از انتشار آن ، در اقدامی جالب مهراد هیدن به تنهایی در تركی با اینرو و اوتروی جی جی پاسخ دیس این گروه را دادند كه به نوعی آن دیس بك، مخاطبان رپ را یاد دیس بك زدبازی كه در آن هیدن اینترو و اوترو ، و ویلسون به تنهایی كار را اجرا كرده بود انداخت.

8. وقتی از دیس در رپ پارسی یاد میشود بی شك نام حسام استپس در ذهن مخاطبین یادآور میشود ، كه در بین آهنگهای بیشمارش تعداد زیادی هم دیس ترك مشاهده می شود كه از معروفترین آنها میتوانیم به دیس هیچكس و امیر تتلو اشاره كرد كه به طور مستقیم ، استپس این خواننده ها را مورد انتقاد خود قرار داده است.همچنین او در آهنگی به نام "حق مطلب" اشاره ای به یاس داشته است.شاید این آهنگها هركدام در زمان خودشان مورد توجه مخاطبین قرار گرفته باشد ولی در حال حاضر ، مخاطب و طرفدار چندانی به غیر از خود حسام استپس ندارند.

9. گروه تن به 10 هم از همان ابتدا كه شروع به كار كرد ، آهنگهایی با مضمون دیس از آنها دیده می شد به طوری كه در آهنگی به طور مستقیم هیچكس را دیس كردن و بعد از آن تقریبا سبك كارهای این گروه متفاوت شد ، تا این اواخر كه امیر خلوت به گروه آنها پیوست ، باز هم موضعی در مقابل دو نفر از اعضای قدیمی رپ پارسی یعنی امیر تتلو و حسین تهی گرفتند كه این موضع در چند آهنگ به طور مستقیم و غیر مستقیم مشاهده شد ؛ هم چنین در آهنگی به نام "راهمون جداس" که حاصل همکاری شارلاتان و امیرخلوت بود حسین تهی به صورت غیر مستقیم دیس شد. آهنگی دیگر با عنوان "بدو دنبال بازیت" در کارنامه ی کاری گروه تنبه10 وجود دارد.در این آهنگ پرهام سزار و امیرخلوت و ساتراپ حضور دارند که سزار و خلوت مستقیما حسین تهی را دیس کرده اند.

10. یکی دیگر از آهنگ های دیس که جنجالی در رپ پارسی به وجود آورد ، دیس ترک های شاهین نجفی،بیگ بوی و تیکه اندازی هیچکس در آهنگ " انجام وظیفه" بود. این قضیه از جایی آغاز شد که بیگ بوی در یک آهنگ به طور مستقیم شاهین نجفی را دیس کرد. سپس شاهین نجفی در یك دیس بک ضمن به سخره گرفتن بیگ بوی ، به صورت غیرمستقیم اشاره هایی به بهرام و هیچکس به خصوص آهنگ یه مشت سرباز داشت.
پس از دیس بک شاهین نجفی به نام " پیش قاضی و ملق بازی " ، هیچکس در آهنگ انجام وظیفه و در ورس یک با این تکست
"نشسته اونور گود و میگه بکن لنگش" اشاره هایی در جواب شاهین نجفی داشت. بیگ بوی نیز دیس بک به این آهنگ (پیش قاضی و ملق بازی) را منتشر کرد.اخیرا نیز شاهین نجفی با انتشار آهنگی با عنوان " تو ازم بدت میاد " پرونده این قضیه را دوباره باز کرد و به این کش و قوس ها دوباره دامن زد.

11. آهنگ چالیم || (2) یکی از نمونه های دیس غیرمستقیم در رپ پارسی است. این آهنگ از کمپانی رپلرزه منتشر شد و حاصل همکاری موژان و سامان با حسین بود که با توجه به بازگشت حسین به عرصه رپ یک سورپرایز بزرگ برای رپ پارسی به شمار می آمد. در این آهنگ بخصوص در ورس اول . هیچکس به صورت غیرمستقیم دیس شده است. مدتی بعد ، هیچکس با ارائه ی یک ریمیکس روی آهنگ نفرت از آلبوم همیشگی عرفان به نوعی یک دیس بک غیرمستقیم داد.هم چنین در چندوقت اخیر یکی از اعضای جدید رپلرزه در آهنگی به نام " بیا دیسش کنیم " پیشرو را دیس کرد.

12. دعوایی که توی فیسبوک بین اعضای تیک تاک و پیادار با تنبه10 رخ داد سبب شد تا دیس بسیار قوی آره که به سبک فان هم هست داده بشه که تکست خیلی سنگسنو شاخی داشت که پر از تیکه به پایدار و تیک تاک بود . تو ان ترک نه فوشی داده میشه نه چیزی ولی با این همه یکی از قویترین دیس های رپ فارسه

13. دعواهای بین دیو از گروه جادوگران با عرفان پایدار سره فیت دادن با هم باعث شد تا چندین دیسو دیس بک بین این دو گروه رد و بدل بشه که قوی ترینش هم مارس از جادگران با حضور تمام اعضا بود از پایدار بود .

14. گروه پایدار بعد از دو دیس مارس و آره دیس بک یه وجب از ما رو داد که عرفان و تهم و خشایار تو این آهنگ حظور داشتن که زیاد آهنگ موفقی نبود ولی از سکوت هم بهتر بود و جواب خیلی از منتقدارو داد

15. دیس ناگهانی و بمب لول از گروه تنبه10 که یه کار گنگ واقعی بود با حضور تمام اعضای گروه و بازگشت طوفانی علی10 به گروه . این دیس بک به آهنگ یه وجب از ما و حرف های عرفان در برنامه ی پخش شده در شبکه
gem tv بود که تو مصاحبه کلی تیکه به ارتش تنبه10 میندازه . تو این آهنگ تنبه10 با استایل خوف خودش عرفان پایدارو تیکه بارون میکنن به طوری که خیلی از افراد این دیس رو بهترین دیس رپ فارس معرفی میکنن که اثر خودش رو روی مخاطب میزاره و پیشنهاد میکنم اگه این ترک بمب رو گوش ندادین از دستش ندین.

16. اون مثه داداشم بود ترکی که بعد از دعواهای بین هیچکس و پیشرو بیرون اومد برای رفع کدورت ها که در آهنگ به پیشرو میگه که مثه داداشش بوده ولی خیلی ها این ترک رو به علت داشتن فعل های ماضی دیس به حساب میارن .

17. لوبیای سحرامیز دیس بک رضا پیشرو به سروش هیچکس بود که جواب مناسبی به آهنگ اون مثه داداشم بود بود و این دو آهنگ موفقی بودند که خیلی ها بهترین دیسو دیس بک رپ فارس به حساب میارن . این آهنگ کاملا گنگ واقعی بود .

18. چرا بدی بزرگترین فیت های رپ فارس بین دو قطب رپ یعنی هیچکس و زدبازی که دیس به رضا پیشرو بود که از آلبوم زاخار نامه پخش شد و بهترین ترک آلبوم هم انتخاب شد که از گروه زدبازی مهراد هیدن و سهراب ام جی حضور داشتن که تقریبا دیس بک به اثر منفی بود

19 . چاقال نامه دیس بک رضا پیشرو که بعد یک هفته از آهنگ چرا بدی پخش شد که خودش یه رکورده و خیلی تند جواب ترک تهران ماله منه و چرا بدی زدبازی رو میده و از هیچکس هم حمایت میکنه . اوترو آهنگ با حضور شایان آسفالته که باز هم خیلی تند صحبت میکنن و استایل گنگ جالبی دارن

20 . دروغ تعطیل دیس بک سهراب ام جی ازگروه زدبازی به ترک چاقال نامه و مصاحبه پیشو در
gem tv بود که با استایل خوف عمو سهراب همراه بود و خیلی ها بهترین دیس بک رپ فارسی به حساب میارنش

21. 80 ترک قول از آلبوم عدل از اشکان فدایی . فیت شاخ قاف و فدایی با استایل فرا شاخ و خوف و گنگ علی قاف که به آهنگ تهران ماله منه از زدبازی تیکه میندازه و پر از تیکه به رضا پیشرو و حصین هست که به خاطر مشکلات شخصی بینشون بوده
پیشناهاد میکنم اصلا از دستش ندین چون جزو گنگ ترین آهنگ های رپ فارسی بود که دوباره فوش دادن تو ترک هارو باب کرد

22. بعد از آهنگ 80 اولین کسی که عکس العمل نشون داد حصین بود با ترک لزجیا و لوبیا که تقریبا میشه گفت دیس به ملتفت ( هیچکس و قاف ) بود و آهنگ موفقی هم بود چون بعد از مدت بسیار طولانی حسین یه ترک گنگ داده بود

خوب میرسیم به قوی ترین دیس رپ فارسی که با اینکه خیلی قدیمی هست ولی هنوز هم بهترین دیس هست برا همین گزاشتمش آخرین ترک معرفیش کنم :

23.و بلاخره ، سراغ یكی از جنجالی ترین دیس های رپ پارسی می رویم كه به جرات میتوانیم بگوییم قوی ترین و به یادماندنی ترین دیس در تاریخ رپ پارسی است و آن آهنگی نیست جز اثر منفی ازپیشرو ، فلاكت ، دیاكو و گنگ من ، كه باز هم این آهنگ گروه زدباری را سوژه ی خودش قرار داده بود . تكست و قافیه بندی این آهنگ به گونه ای بود كه مخاطبین با وجود حرفهای ركیك فراوان باز هم برای شنیدن دوباره آهنگ علاقه زیادی داشتند . كسانی كه در آن آهنگ به یادماندنی حضور داشتند مثل پیشرو و دیاكو ، بعداً هم در آهنگهایی مانند "گروه ما" ، "نابغه ها" و همینطور "صبر كن دختر" ، اشاره هایی را به گروه زدبازی داشتند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

پنجشنبه 16 شهریور 1396 11:58 ق.ظ
If some one needs to be updated with most up-to-date technologies then he must be pay
a visit this web page and be up to date daily.
پنجشنبه 16 شهریور 1396 06:24 ق.ظ
Pretty! This has been an extremely wonderful article. Thanks for supplying these details.
پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 03:53 ق.ظ
Thanks for finally talking about >متن
و دانلود اهنگ های تک - جالب <Loved it!
پنجشنبه 31 فروردین 1396 10:59 ق.ظ
It's an amazing paragraph for all the online people; they will take advantage from it I
am sure.
جمعه 10 بهمن 1393 12:46 ب.ظ
بهترین دیس فارس ، آهنگ فحش کش از حسام استپس هست که اصلا اسمش را نبردی. دیس بک به تمام کسانی که حسام استپس را دیس کردند فکر میکنم نگاه خاصی هم به لندبوی داشته باشه بدون اینکه اسمی از اون ببره
پنجشنبه 2 مرداد 1393 05:00 ب.ظ
چییییی اثر منفی کس کش کونی؟
فقط فوشه چرته کی نوشته بعد آره از تن به دهم نیس
joooje باشه...تو خودتو نزن!!
شنبه 30 آذر 1392 07:56 ب.ظ
متن اهنگ داد نزن کو پ
joooje عزیزم توی دومین پست اهنگ های تتلیتی هستش
شنبه 30 آذر 1392 07:56 ب.ظ
متن اهنگ داد نزن کو پ
دوشنبه 4 آذر 1392 10:20 ب.ظ
سلوووووووم زی زی جون.اپ کردم خواستی بیا آپ جدیدمو بخون
پنجشنبه 9 آبان 1392 06:23 ب.ظ
سلام
لینک شدی
سه شنبه 30 مهر 1392 12:47 ق.ظ
سلام عزیزدلم خوبی؟
مرسی گلم كه اومدی
وبت عالیه حتما حتما بگوكه باچه اسمی بلینكمت
مرسی
joooje مرسی توخوبی؟منوبااسم تکست رپ بلینک توروباچه اسمی بلینکم؟
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر